HR2811FT - 800W 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács led avt cst
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR2811FT - 800W 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács led avt cst
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Plus / hengeres szerszámbefogás cserélhető tokmánnyal
- Állómotoros kialakítás
- LED segédfény
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Csúszásmentes rezgéselnyelő hátsó markolat
- Forgásirányváltás
- Szabályozható fordulatszám
- Reteszelhető kapcsoló
- Egyszerű szerszámcsere
- Gumiütközővel védett üzemmódváltó
- Fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
- 824789-4 Koffer
- 324219-0 Mélységállító
- 158057-6 Markolat komplett
- 194079-2 Gyorstokmány
- 194080-7 SDS-Plus cseretokmány
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2,9 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/28/32 mm |
| teljesítmény | 800 W |
| Ütésszám | 0 - 4.500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 1.100 1/perc |
| Fúrásteljesítmény (fúrókoronával) | 80 mm |
| méret (h*sz*m) | 345 x 89 x 225 mm |
| súly | 3,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 90 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 101 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 15 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |