HR2800 - 800W 2,8j SDS-Plus fúrókalapács
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR2800 - 800W 2,8j SDS-Plus fúrókalapács
50,900Ft
Nettó ár:40,079Ft
48,900Ft
Nettó ár:38,504Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
56,900Ft
Nettó ár:44,803Ft
52,901Ft
Nettó ár:41,654Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
76,900Ft
Nettó ár:60,551Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Plus szerszámbefogás
- Állómotoros kialakítás
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Csúszásmentes gumírozott markolat
- Forgásirányváltás
- Szabályozható fordulatszám
- Reteszelhető kapcsoló
- Egyszerű szerszámcsere
- Gumiütközővel védett üzemmódváltó
- Fúrás fúrókalapács üzemmód
- Mélységütköző ( 324219-0)
- Oldalmarkolat ( 158057-6+419975-6+921919-9)
- Hordtáska( 824789-4)
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2,8 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/28/32 mm |
| teljesítmény | 800 W |
| Ütésszám | 0 - 4.500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 1.100 1/perc |
| Fúrásteljesítmény (fúrókoronával) | 80 mm |
| méret (h*sz*m) | 314 x 89 x 225 mm |
| súly | 3,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 20 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |