HR2653TX2 - 800W 2,2J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst AVT PORELSZÍVÓVAL
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR2653TX2 - 800W 2,2J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst AVT PORELSZÍVÓVAL
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- cseretokmányos gép
- szűrő tisztító mechanizmus a hatékonyabb fúrásért
- a HEPA szűrő 99.75% hatásfokkal szűri meg a port
- a porgyűjtő fej 190mmes teleszkópos száron hosszabb fúrók használatát is lehetővé teszi
- porszívó egység stabilan van rögzítve a gépre
- átlátszó porgyűjtő
- könnyű tartály ürítés
- teleszkópos fejjel könnyen beállítható fúrásmélység
- AVT (AntiVibration Technology) rendkívül alacsony vibrációt biztosító technológia ellensúly és rugó együttes alkalmazásával csillapítja a rezgést
- 3 üzemmód fúrás ütvefúrás vésés
- könnyű szerszámcsere a visszahúzható befogásnak köszönhetően
- 158057-6 oldalmarkolat
- 324219-0 mélységhatároló
- 194079-2 gyorstokmány
- 194080-7 SDS-Plus tokmány
- 821780-3 hordtáska
- 127189-0 porszívó egység HR2653
- B-49410 SDS-Plus Nemesis 6-8-10x160mm fúrókészlet
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2,2J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/26/32mm |
| teljesítmény | 800W |
| Ütésszám | 0-4600 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-1200 1/perc |
| Fúrásteljesítmény (fúrókoronával) | 80mm |
| méret (h*sz*m) | 630x89x260mm |
| súly | 3,2-4,5kg |
| kábelhossz | 2,5m |
| hang nyomásszint dB(A): | 92 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 11,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |