HR2470 - 780W 2,4j SDS-Plus fúró-vésőkalapács
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR2470 - 780W 2,4j SDS-Plus fúró-vésőkalapács
50,900Ft
Nettó ár:40,079Ft
48,900Ft
Nettó ár:38,504Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
56,900Ft
Nettó ár:44,803Ft
52,901Ft
Nettó ár:41,654Ft
59,900Ft
Nettó ár:47,165Ft
76,900Ft
Nettó ár:60,551Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Plus szerszámbefogás
- Csúszásmentes gumírozott markolat
- Forgásirányváltás
- Azonos nyomaték és fordulatszám mindkét irányba
- Szabályozható fordulatszám
- Reteszelhető kapcsoló
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Fúrás fúrókalapács vésés üzemmód
- 40 vésőpozíció
Leszállított tartozékok :
- Mélységütköző ( 324219-0)
- Oldalmarkolat ( 158057-6+417630-4+921923-8)
- Hordtáska ( 824799-1)
Műszaki adatok:
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 2,4 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/24/32 mm |
| teljesítmény | 780 W |
| Ütésszám | 0 - 4.500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 1.100 1/perc |
| Fúrásteljesítmény (fúrókoronával) | 65 mm |
| méret (h*sz*m) | 370 x 84 x 214 mm |
| súly | 2,9 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 90 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 101 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 15,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |