HR1841FJ - 470W 1,4J SDS-Plus fúrókalapács LED AVT + MAKPAC
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR1841FJ - 470W 1,4J SDS-Plus fúrókalapács LED AVT + MAKPAC
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AVT anti vibráció csökkentő technológia
- LED segédfény
- 1
- 4 J ütőenergia
- SDS Plus szerszámbefogás
- Reteszelhető kapcsoló
- Fúrás fúrókalapács üzemmód
- Fordulatszám szabályozás
- Elektronikus kapcsoló
- Forgásirányváltás
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Csúszásmentes fogantyú
- Azonos nyomaték és fordulat mindkét irányba
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 1,4 J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13 / 18 / 24 mm |
| teljesítmény | 470 W |
| Ütésszám | 0-4.800 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-2.100 1/perc |
| Fúrásteljesítmény (fúrókoronával) | 65 mm |
| méret (h*sz*m) | 285x75x208 mm |
| súly | 2-2,5 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 87 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 98 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |