HR166DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR166DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács Z
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSPlus fúrókalapács
- szénkefementes motor
- fúró és fúrókalapács mód
- Elektromos fék
- gombbal változtatható sebesség
- odavissza forgás
- LED fénnyel
- kompakt és könnyű felépítés
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 1,1J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 10/16/13mm |
| Ütésszám | 0 - 4800 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 680 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 250x74x187mm |
| súly | 1,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 86 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |