HR166DSMJ - 10,8V CXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács 2x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR166DSMJ - 10,8V CXT Li-ion BL 1,1J SDS-Plus fúrókalapács 2x4,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDSPlus fúrókalapács
- szénkefementes motor
- fúró és fúrókalapács mód
- Elektromos fék
- gombbal változtatható sebesség
- odavissza forgás
- LED fénnyel
- kompakt és könnyű felépítés
- 142770-6 MAKPAC koffer
- 197402-0 2db 10.8V 4.0Ah Li-ion akkumulátor BL1040B
- 197355-3 DC10SA akkumulátor töltő 10.8V Li-ion CXT
- 198376-8 porelszívó henger
- mélységütköző
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésenergia | 1,1J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 10/16/13mm |
| Ütésszám | 0 - 4800 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 680 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 250x74x187mm |
| súly | 2,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 86 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |