HR009GM202 - 40Vmax XGT Li-ion BL AFT AWS AVT 30mm 3,9J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst 2x4,0Ah+DX11
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR009GM202 - 40Vmax XGT Li-ion BL AFT AWS AVT 30mm 3,9J SDS-Plus fúró-vésőkalapács cst 2x4,0Ah+DX11
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 40Vmax XGT BL AFT AWS AVT akkumulátoros 30 mmes SDSPlus fúróvésőkalapács
- cserélhető fém gyorstokmány
- a fúrás hatékonyságát drasztikusan növeli az újratervezett kalapácsmechanizmus
- AntiVibration Technology (AVT) az alacsony vibrációért
- erőteljes mégis alacsony rezgéssel rendelkezik a két ellensúlynak a rezgéscsillapító hátsó markolatnak és a rezgéscsillapító oldalsó markolatnak köszönhetően
- a BL motor elektronikus vezérlésű ezáltal optimalizálja az akkumulátor energiafelhasználását a hosszabb üzemidő érdekében
- a BL motor hatékonyan használja fel az energiát a nyomatékot és a fordulatszámot az alkalmazás változó igényeihez igazítja
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- az Autostart Wireless System (AWS) Bluetoothon keresztül csatlakozik a kompatibilis porszívóhoz
- a 8mmrel hosszabb megvezetés kisebb fúrószár holtjátékot eredményez a HR2811 sorozathoz képest
- a HR3011C porgyűjtő rendszerrel kompatibilis (DX10)
- a LEDfény gyenge fényviszonyok mellett megvilágítja a munkaterületet a nagyobb termelékenység érdekében
- 3 üzemmódú működés: FÚRÁS/ÜTVEFÚRÁS/VÉSÉS
- a nyomatékkorlátozó tengelykapcsolót úgy tervezték hogy minimálisra csökkentse a sebességváltó károsodását azáltal hogy automatikusan kikapcsolja a fogaskerekeket a bit megakadása esetén
- tárcsa által változtatható fordulatszámszabályozás lehetővé teszi a sebesség az anyag vagy az alkalmazásnak megfelelő beállításátaz állandó fordulatszámszabályozás automatikusan további teljesítményt ad a motornak a terhelés alatti fordulatszám fenntartása érdekében
- süllyesztett reteszelő gomb a folyamatos működéshez
- elektromos fék a maximális termelékenység érdekében
- az eXtreme Protection Technology (XPT) fokozott por és vízállóságot biztosít a zord körülmények közötti működéshez
- 2db 632N72-7 40Vmax XGT 4.0Ah Li-ion akkumulátor BL4040
- 630B63-0 40Vmax XGT Li-ion gyorstöltő DC40RA
- 191F46-4 fém cserélhető gyorstokmány
- 122879-0 porgyűjtő doboz
- 191G00-4 DX11 porelszívó készlet
- 198993-4 kenőzsír fúró- és vésőszárhoz 100ml
- 331886-4 mélységhatároló
- 443122-7 törlőkendő
- 821875-2 koffer
- AWS egység nem leszállított tartozék
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL - szénkefementes |
| Ütésenergia | 3,9J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/30/32mm |
| fúrásteljesítmény (körkivágó) | 80mm |
| teljesítmény | 1600W |
| Ütésszám | 0-4500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-840 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 439x97x242mm |
| súly | 5,3-6,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 105 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 9,1 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |