HR007GM201 - 40Vmax XGT Li-ion BL AWS AVT AFT 28mm 3,0J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR007GM201 - 40Vmax XGT Li-ion BL AWS AVT AFT 28mm 3,0J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x4,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít a gép és megfelelő porszívó között (adaptert külön kell vásárolni hozzá)
- AVT AntiVibration Technology rendkívül alacsony vibrációt biztosító technológia ellensúly és rugó együttes alkalmazásával csillapítja a rezgést
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- 3 üzemmód: fúrás/ütvefúrás/vésés
- beépített nyomatékhatároló tengelykapcsoló leoldja a motort megszorulás esetén
- elektromos fék
- kontans elektronikával állandó sebességet biztosít
- 632N72-7 2db 40Vmax XGT 4
- 0Ah Li-ion akkumulátor BL4040
- 630B63-0 40Vmax XGT Li-ion gyorstöltő DC40RA
- 198993-4 kenőzsír fúró- és vésőszárhoz 100ml
- 331886-4 mélységhatároló
- 443122-7 törlőkendő
- 821864-7 koffer
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL - szénkefementes |
| Ütésenergia | 3,0J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/28/32mm |
| fúrásteljesítmény (körkivágó) | 54/65mm |
| teljesítmény | 850W |
| Ütésszám | 0-5000 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-980 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 473x101x240mm |
| súly | 3,8 - 4,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 106 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,6 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |