HR001GM204 - 40V max XGT Li-ion BL AWS 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
HR001GM204 - 40V max XGT Li-ion BL AWS 2,8J SDS-Plus fúró-vésőkalapács 2x4,0Ah
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
57,901Ft
Nettó ár:45,591Ft
65,900Ft
Nettó ár:51,890Ft
182,900Ft
Nettó ár:144,016Ft
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
126,900Ft
Nettó ár:99,921Ft
170,900Ft
Nettó ár:134,567Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít a gép és megfelelő porszívó között
- kiváló egyensúly a könnyű kezelhetőségért
- AVT AntiVibration Technology rendkívül alacsony vibrációt biztosító technológia ellensúly és rugó együttes alkalmazásával csillapítja a rezgést
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- Soft No Load ez a funkció tovább csökkenti az átadott rezgést a gép üresjáratban kisebb fordulatszámon működik
- 3 üzemmód fúrás ütvefúrás vésés
- könnyű szerszámcsere a visszahúzható befogásnak köszönhetően
- előválasztó tárcsával állítható a megfelelő sebesség a különböző munkafolyamatokhoz
- a konstans sebesség szabályozás automatikusan fenntartja a sebességet terhelés alatt is
- nyomatékszabályozó állítja meg a forgást amint a szerszám beszorul ezáltal védve a felhasználót és a gépet
- Elektromos fék
- dupla LED elő és utánvilágítás funkcióval
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- egykezes irányváltó kapcsoló
Leszállított tartozékok :
- DX12 400ml HEPA porszívó rendszerrel
- 632N82-4 2db BL4040 40V max XGT Li-ion akkumulátor
- 630B63-0 DC40RA XGT Li-ion gyorstöltő
- 198900-7 AWS BLUETOOTH küldőegység
- 331886-4 mélységhatároló rúd
- 198993-4 kenőzsír fúró- és vésőszárhoz 100ml
- 443122-7 törlőkendő
- 821552-6 MAKPAC koffer 396x296x315
- 835C84-5 MAKPAC betét HR00
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| motor | BL - szénkefementes |
| Ütésenergia | 2,8J |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13/28/32mm |
| fúrásteljesítmény (körkivágó) | 54/65mm |
| teljesítmény | 620W |
| Ütésszám | 0-5000 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0-980 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 373x102x238mm |
| súly | 4,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 95 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 106 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 7 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |