HP332DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
HP332DZ - 10,8V CXT Li-ion BL 35Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- A lehető legjobb ergonómiai fogantyú
- nagy forgási sebesség
- rövid kialakítás
- LED elő és utánvilágítás funkcióval
- akkumulátor védelemi áramkör aktivált magas akkumulátor hőmérsékletnél hogy megvédje az akkumulátort a kialakulható károk miatt
- túlterhelés elleni védelem
| akkumulátor | 10,8V CXT |
| tokmány | 0,8-10mm gyorstokmány |
| motor | BL szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 10mm |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 10/8/28mm |
| Ütésszám | 0-22.500 /perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-450 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-1.500 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 35/21 Nm |
| méret (h*sz*m) | 168x66x217 mm |
| súly | 1,1 kg |