HP1640 - 680W ütvefúró
2-3 napon belül
Érdeklődés
HP1640 - 680W ütvefúró
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Gumírozott markolat
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Azonos nyomaték mindkét irányba
- Fúrás ütvefúrás üzemmód
- Oldalmarkolat (152521-9)
- Mélységütköző (324219-0)
- Tokmánykulcs (763440-0)
| tokmány | 1,5-13mm fogaskoszorús |
| fúrásteljesítmény (acél/beton/fa) | 13 / 16 / 30 mm |
| teljesítmény | 680 W |
| Ütésszám | 0 - 44.800 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 2.800 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 303 x 72 x 222 mm |
| súly | 2 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 92 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 19 |
| tűrés (K) m/s2: | 2 |