HP002GA201 - 40V max XGT Li-ion BL 65Nm ütvefúró-csavarbehajtó 2x2,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
HP002GA201 - 40V max XGT Li-ion BL 65Nm ütvefúró-csavarbehajtó 2x2,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| motor | BL - szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 13mm |
| fúrásteljesítmény fában | 50-220mm |
| fúrásteljesítmény kőzetben | 20mm |
| teljesítmény | 750W |
| Ütésszám | 0-9,000/0-33,000 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-600 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-2,200 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 65Nm |
| méret (h*sz*m) | 174x86x215mm |
| súly | 2,0-2,2kg |