HP001GZ - 40V max XGT Li-ion BL 140Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
HP001GZ - 40V max XGT Li-ion BL 140Nm ütvefúró-csavarbehajtó Z
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- kiváló teljesítmény folyamatos nehéz igénybevételnél
- kiemelkedő fúrási sebesség legalább 20%kal nagyobb sebességet biztosít mint a DDF481
- megnövelt maximális sebesség (02.600 ford/perc)magas fokozatban
- változtatható 2sebesség tartomány(0650 és 02.600 ford/perc) széleskörű fúrási és rögzítési alkalmazásokhoz
- ütvefúró üzemmód
- kompakt méret miatt egyszerű kezelhetőség és irányítás
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- az elektronikus tengelykapcsoló (41/21 beállítás alacsony/magas módban) lehetővé teszi a tengelykapcsoló beállítását olyan nyomatéktartományban is amelyet az eddigi modellekkel nem lehetett lefedni
- a nyomatékállítás egy tekerőgombbal lehetséges a rögzítési nyomaték egyszerű beállításához digitális kijelzővel
- Elektromos fék a maximális termelékenységért és a fokozott kezelőbiztonságért
- az utánvilágítás funkcióval ellátott LEDes munkafény megvilágítja a munkaterületet
- 13 mmes tengelyrögzített fém tokmány
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- tartós fordítható övcsipesz a kényelmes ideiglenes szerszámfüggesztéshez
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
Leszállított tartozékok :
- 346317-0 akasztó kampó
- 122576-8 mélységhatároló
- akkumulátor akkumulátortöltő és koffer nélkül szállítva
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| motor | BL - szénkefementes |
| fúrásteljesítmény acélban | 13mm |
| fúrásteljesítmény fában | 50-220mm |
| fúrásteljesítmény kőzetben | 20mm |
| teljesítmény | 1000W |
| Ütésszám | 0-9750/0-39000 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-650 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-2600 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 140/68Nm |
| kuplung nyomaték állítás | 1-10Nm/1-45Nm |
| méret (h*sz*m) | 182x86x282mm |
| súly | 2,7-3,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 85 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 96 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |