HM1501 - 1850W 48,1J 30mm bontókalapács 18,4kg
2-3 napon belül
Érdeklődés
HM1501 - 1850W 48,1J 30mm bontókalapács 18,4kg
239,900Ft
Nettó ár:188,898Ft
251,899Ft
Nettó ár:198,346Ft
303,900Ft
Nettó ár:239,291Ft
329,900Ft
Nettó ár:259,764Ft
647,899Ft
Nettó ár:510,157Ft
364,900Ft
Nettó ár:287,323Ft
399,900Ft
Nettó ár:314,882Ft
449,900Ft
Nettó ár:354,252Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 48.1J ütőerejű bontókalapács 30 mmes hatlapszárú szerszámbefogással
- az újratervezett mechanika miatt drasztikus növelt teljesítménnyel és csökkentett vibrációval csak minimálisan növekedett a géptest mérete a HM1317eshez képest
- erőteljes 1850Wos motor 48.1Jos (EPTA 05/2009) ütőmunkára képes hogy a legnehezebb feladatokkal is szembenézhessünk
- a szénkefe indikátor csere előtt megközelítőleg 8 órával korábban jelez
- sebességváltoztató tárcsával
- gumírozott ergonómikus kialakítású markolat
- lágyindítás
- emelt élettartamú szénkefék
- kommutátor védelemmel ezzel elkerülve a kopott kefék miatti roncsolást
- billenőkapcsolóval a hatékony folyamatos munkavégzéshez
- kettős szigetelésű vezeték
- D-15285 - vésőszár
- 821839-6 - Koffer
| Befogás típusa | 30mm |
| Ütésenergia | 48,1 J |
| teljesítmény | 1850W |
| Ütésszám | 1300 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 781x130x266 mm |
| súly | 18,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 84 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,02 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 14,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |