HM1307C - 1510W 25,5j 30mm bontókalapács 15,3kg
2-3 napon belül
Érdeklődés
HM1307C - 1510W 25,5j 30mm bontókalapács 15,3kg
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 30 mmes hatlapszárú szerszámbefogás
- Gumírozott markolat
- Csúszókapcsoló
- Ellenőrzőlámpa
- Konstanselektronika
- Lágyindítás
- Ütésszám szabályozás
- körbeforgatható oldalmarkolat
- Oldalmarkolat
- Hordtáska
- Hegyesvéső
| Befogás típusa | 30mm |
| Ütésenergia | 25,5 J |
| teljesítmény | 1.510 W |
| Ütésszám | 730 - 1.450 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 715 x 129 x 266 mm |
| súly | 15,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 101 |
| tűrés (K) dB(A): | - |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 12,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 2 |