HM1213C - 1510W 18,6j sds-max vésőgép 10,8kg avt
2-3 napon belül
Érdeklődés
HM1213C - 1510W 18,6j sds-max vésőgép 10,8kg avt
213,900Ft
Nettó ár:168,425Ft
132,900Ft
Nettó ár:104,646Ft
257,900Ft
Nettó ár:203,071Ft
228,900Ft
Nettó ár:180,236Ft
304,900Ft
Nettó ár:240,079Ft
319,900Ft
Nettó ár:251,890Ft
263,900Ft
Nettó ár:207,795Ft
319,900Ft
Nettó ár:251,890Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Max szerszámbefogás
- Állómotoros kialakítás
- Konstanselektronika
- Lágyindítás
- Ellenőrzőlámpa
- 12 vésőpozíció
- Ütésszám szabályozás
- Reteszelhető kapcsoló
- Csúszásmentes gumírozott markolat
- AVT speciális vibrációcsillapítás
- rezgéscsillapított hátsó markolat
- Oldalmarkolat (134885-3)
- Szerszámzsír (181573-3)
- Spiccvéső (P-16237)
- Hordtáska (824564-8)
| Befogás típusa | SDS-MAX |
| Ütésenergia | 18,6 J |
| teljesítmény | 1.510 W |
| Ütésszám | 950 - 1.900 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 576 x 149 x 265 mm |
| súly | 10,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 95 |
| tűrés (K) dB(A): | - |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |