HM1205C - 1510W 19,1j sds-max vésőgép 9,7kg
2-3 napon belül
Érdeklődés
HM1205C - 1510W 19,1j sds-max vésőgép 9,7kg
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Max szerszámbefogás
- Állómotoros kialakítás
- Konstanselektronika
- Lágyindítás
- Ellenőrzőlámpa
- 12 vésőpozíció
- Ütésszám szabályozás
- Reteszelhető kapcsoló
- Csúszásmentes gumírozott markolat
Leszállított tartozékok :
- Oldalmarkolat
- Szerszámzsír
- Hordtáska
Műszaki adatok:
| Befogás típusa | SDS-MAX |
| Ütésenergia | 19,1 J |
| teljesítmény | 1.510 W |
| Ütésszám | 950 - 1.900 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 576 x 128 x 265 mm |
| súly | 9,7 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 73 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,22 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 18,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |