HM0870C - 1100W 7,6j sds-max vésőgép 5,1kg
2-3 napon belül
Érdeklődés
HM0870C - 1100W 7,6j sds-max vésőgép 5,1kg
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Max szerszámbefogás
- Ütésszám szabályozás
- 12 vésőpozíció
- Konstanselektronika
- Lágyindítás
- Csúszókapcsoló
- Ellenőrzőlámpa
- Gumírozott markolat
- Állómotoros kialakítás
- Hordtáska (824905-8)
- Oldalmarkolat
- Szerszámzsír (194659-7)
- Törlőkendő (443122-7)
| Befogás típusa | SDS-MAX |
| Ütésenergia | 7,6 J |
| teljesítmény | 1.100 W |
| Ütésszám | 1.100 - 2.650 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 449 x 109 x 230 mm |
| súly | 5,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 87 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 98 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 11,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |