HK1820 - 550W 3,1j SDS-Plus vésőgép 3,4kg
2-3 napon belül
Érdeklődés
HK1820 - 550W 3,1j SDS-Plus vésőgép 3,4kg
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- SDS Plus szerszámbefogás
- Állómotoros kialakítás
- Egyszerű szerszámcsere
- Ütésszám szabályozás
- 12 vésőpozíció
- Rezgés csillapított hátsó D markolat
- Csúszásmentes gumírozott markolat
- Reteszelhető kapcsoló a folyamatos vésőmunkálatokhoz
- Spiccvéső ( P-25068)
- Laposvéső ( P-25074)
- Csempevéső ( P-63987)
- Hordtáska ( 824789-4)
| Befogás típusa | SDS-Plus |
| Ütésenergia | 3,1J |
| teljesítmény | 550 W |
| Ütésszám | 0 - 3.200 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 351 x 102 x 203 mm |
| súly | 3,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |