Hikoki NT1865DBSL-BASIC - Akkus szegbelövő 65mm
2-3 napon belül
Érdeklődés
Hikoki NT1865DBSL-BASIC - Akkus szegbelövő 65mm
151,900Ft
Nettó ár: 119,606Ft
224,900Ft
Nettó ár:177,087Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
109,899Ft
Nettó ár:86,535Ft
199,901Ft
Nettó ár:157,402Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Méretek | 315 x 310 x 104 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Szegtárkapacítás | 100 szeg (1 szalag) |
| Meghajtó rendszer | levegő rugós |
| Szeghossz | 25 - 65 mm |
| Szegezési sebesség | 3 szeg/s (megszakítással) szeg /másodperc |
| Szegezési mód | Teljes szekvenciális/ Kontakt (választható) |
| Tömeg | 06.márc kg |