Güde GTB 20/812 Oszlopos fúrógép
Új
2-3 napon belül
Érdeklődés
Güde GTB 20/812 Oszlopos fúrógép
139,900Ft
Nettó ár: 110,157Ft
- Készlet: 2-3 napon belül
- Cikkszám: 55206
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
LEÍRÁS ÉS PARAMÉTEREK
Robusztus gép a kisipari műhelybe és hobby barkácsoláshoz, szereléshez. Pontosságra kifejlesztett gép ékszíjmeghajtással, fordulatszám beállítás fokozat-szíjtárcsa által, golyóscsapágyazású fúróorsó.
Magasságban állítható és dönthető asztal.
| Jótállási idő | 2 év |
| Csatlakozás | 230 V/50 Hz, |
| Motorteljesítmény | 800 W |
| Tokmány | 1-16 mm |
| orsólöket | 80 mm, |
| kinyúlás | 170 mm, |
| asztalméret | 260 x 260 mm |
| talpméret | 410 x 240 mm |
| magasság | 1010 mm, |
| védelem | IP 44, |
| védelmi osztály | I, |
| kúpbefogás | MK2-B16, |
| oszlop-ø | 70 mm, |
| orsó fordulatszám | 12 fokozat , 210-2500 perc-1 |
| Kábel | 2 m |
| Tömeg | 51 kg |