Güde 400/10/50L kompresszor ikerdugattyús 2200W, 395L/perc
Új
Érdeklődés
Güde 400/10/50L kompresszor ikerdugattyús 2200W, 395L/perc
118,999Ft
Nettó ár: 93,700Ft
- Készlet: 1
- Cikkszám: 50015
72,990Ft
Nettó ár:57,472Ft
86,990Ft
Nettó ár:68,496Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
329,900Ft
Nettó ár:259,764Ft
95,900Ft
Nettó ár:75,512Ft
91,900Ft
Nettó ár:72,362Ft
144,190Ft
Nettó ár:113,535Ft
Robusztus műhelykompresszor 50 literes tartállyal és 10 bar üzemi nyomással. Ideálisan alkalmas minden otthoni munkához és kézművesek számára. Kb. 400 l szívóteljesítménnyel és 300 l effektív szállítási térfogattal mind a rövid távú, ütvecsavarozóval végzett munkák a kerékcserénél, mind a kisebb festési munkák elvégezhetők. A két sűrített levegő csatlakozóhoz egyszerre két fogyasztó csatlakoztatható, és 2 nyomásmérő megbízhatóan jelzi mind az aktuális tartálynyomást, mind a beállított üzemi nyomást.
- Dupla dugattyús kompresszor
- direktmeghajtás
- masszív futóművel a stabilitásért
- olajkenésű V-henger
- alacsony súlypont a biztonságos szállításért
- műanyag motorborítás a megfelelő védelemhez valamint a hűtőlevegő megfelelő vezetéséhez.
Műszaki adatok:
| Olajos/Olajmentes | Olajos |
| Feszültség | 230 V |
| Motor teljesítmény | 2200 W |
| Tartály mérete | 50 l |
| Szívott levegő mennyisége | 395 l/min |
| Hengerek száma | 2 db |
| Max. nyomás | 10 Bar |
| Hajtás | Direkt |
| Tömeg | 43 kg |
| Jótállási idő | 2 év |
| Olaj | 5W-40 |
| eff. légszállítás 0 bar | 303 l/min |
| eff. légszállítás 4 bar | 218 l/min |
| eff. légszállítás 7 bar | 176 l/min |
Felszerelés:
- nyomáscsökkentő
- 2 nyomásmérő
- 2 nyomás csatlakozó
- motor hővédelem
- vízleeresztő szelep