GP3515L000 - Carat P-3515 lézeres téglavágó
2-3 napon belül
Érdeklődés
GP3515L000 - Carat P-3515 lézeres téglavágó
284,500Ft
Nettó ár:224,016Ft
434,400Ft
Nettó ár:342,047Ft
488,500Ft
Nettó ár:384,646Ft
589,900Ft
Nettó ár:464,488Ft
539,900Ft
Nettó ár:425,118Ft
578,500Ft
Nettó ár:455,512Ft
659,900Ft
Nettó ár:519,606Ft
11,050Ft
Nettó ár:8,701Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Feszültség | 230 V |
| Tárcsaátmérő | 350 x 25,40 mm |
| Teljesítmény | 2,3 (3,0) W |
| Max. anyagvastagság | 110 mm |
| Szállítási méret (Sz x M) | 800x 810 |
| Szállítási hossz | 2300 mm |
| Vágási hossz | 1500 mm |
| Gép tömege | 92 Kg |