GD0603 - 240W egyenescsiszoló 28 000f/p 6mm
2-3 napon belül
Érdeklődés
GD0603 - 240W egyenescsiszoló 28 000f/p 6mm
156,780Ft
Nettó ár:123,449Ft
172,530Ft
Nettó ár:135,850Ft
299,700Ft
Nettó ár:235,984Ft
356,130Ft
Nettó ár:280,417Ft
322,020Ft
Nettó ár:253,559Ft
379,710Ft
Nettó ár:298,984Ft
272,160Ft
Nettó ár:214,299Ft
272,160Ft
Nettó ár:214,299Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Magas fordulatszám
- Rögzítőgombos kapcsoló
- Keskeny
- kézreálló felépítés
- Magas hőállóság
- Univerzális használat
- Rövid orr a pontos munkákhoz
| Befogás típusa | 6 mm |
| teljesítmény | 240 W |
| üresjárati fordulatszám | 28.000 1/perc |
| csiszolótárcsa max | 19 mm |
| méret (h*sz*m) | 289 x 64 x 67 mm |
| súly | 0,97 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |