GD0602 - 400W egyenescsiszoló 25 000f/p 6mm rövid
2-3 napon belül
Érdeklődés
GD0602 - 400W egyenescsiszoló 25 000f/p 6mm rövid
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Magas fordulatszám
- Rögzítőgombos kapcsoló
- Keskeny
- kézreálló felépítés
- Magas hőállóság
- Univerzális használat
- Gumírozott
- alumínium csapágyház
- Rövid orr a pontos munkákhoz
- Szorítópatron (763670-3)
- Szerelőkulcs 13 (781039-9)
| Befogás típusa | 6 mm |
| teljesítmény | 400 W |
| üresjárati fordulatszám | 25.000 1/perc |
| csiszolótárcsa max | 38 mm |
| méret (h*sz*m) | 264 x 82 x 82 mm |
| súly | 1,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |