GA9070X1 - 230mm 2800W sarokcsiszoló lágyindítással + FÉK
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA9070X1 - 230mm 2800W sarokcsiszoló lágyindítással + FÉK
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 230mm 2800W AFT sarokcsiszoló lágyindítással újraindításgátlóval és mechanikus fékkel
- akár 10%al nagyobb vágási hatékonyság
- könnyebb súly a korábbi modellekhez képest
- mechanikus fék
- minimalizált külső fémes felület az áramütés kockázatának az enyhítéséért
- a motor ellenállóbb a korábbi modellekhez képest ezáltal hosszabb élettartamot biztosít
- újraindításgátló
- lágyindítás
- konstans sebességszabályozás
- nagyméretű nyomógomb
- gumírozott ergonómikus markolat rezgéscsillapítással
- 90 fokban elfordítható hajtóműház és markolat
- a gép szétszerelése nélkül is könnyen cserélhető szénkefék
- AFT (Active Feedback sensing Technology) az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- 162264-5 - vibrációcsökkentett oldalmarkolat
- 782034-2 - körmöskulcs
| motor | szénkefés |
| teljesítmény | 2800W |
| üresjárati fordulatszám | 6600 fordulat/perc |
| belső tárcsaátmérő | 22.23 mm |
| tárcsaátmérő | 230 mm |
| maximális tárcsavastagság | 6,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 506x250x146 mm |
| súly | 6,3 kg |
| kábelhossz | 2,5 m |