GA9061R - 230mm 2200W sarokcsiszoló lágyindítással sjsii
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA9061R - 230mm 2200W sarokcsiszoló lágyindítással sjsii
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Tengelyrögzítés
- Markolatba épített kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Kívülről cserélhető szénkefék
- Lágyindítás
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló
- SJSII rezgéscsillapító rendszer
- kompakt 450 mmes teljes hossz
| üresjárati fordulatszám | 6.600 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230 mm |
| méret (h*sz*m) | 450 x 250 x 145 mm |
| súly | 5,7 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 91 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 102 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |