GA9060R - 230mm 2200W sarokcsiszoló lágyindítással
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA9060R - 230mm 2200W sarokcsiszoló lágyindítással
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Tengelyrögzítés
- Markolatba épített kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Kívülről cserélhető szénkefék
- Lágyindítás
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló
- rezgéscsillapító rendszer
- kompakt 450 mmes teljes hossz
| üresjárati fordulatszám | 6.600 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230 mm |
| méret (h*sz*m) | 450 x 250 x 145 mm |
| súly | 5,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 91 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 102 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |