GA9050R - 230mm 2000W sarokcsiszoló lágyindítással
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA9050R - 230mm 2000W sarokcsiszoló lágyindítással
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Tengelyrögzítés
- Markolatba épített kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Kívülről cserélhető szénkefék
- Lágyindítás
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló
- Megerősített fogaskerekek
- Oldalmarkolat (152539-0)
- Szorítóalátét (224415-9)
- Szorítóanya (224543-0)
- Körmöskulcs (782407-9)
- Védőburkolat(122891-0)
| teljesítmény | 2.000 W |
| üresjárati fordulatszám | 6.600 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230 mm |
| méret (h*sz*m) | 455 x 250 x 132 mm |
| súly | 4,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 105 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |