GA9020 - 230mm 2200W sarokcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA9020 - 230mm 2200W sarokcsiszoló
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Tengelyrögzítés
- Markolatba épített kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Kívülről cserélhető szénkefék
- 122891-0 230mm védőburkolat
- 152539-0 Oldalfogantyú 36
- 224415-9 Illesztőperem
- 224543-0 Biztosítóanya 14-45/DIN
- 782407-9 Körmöskulcs sarokcsiszolóhoz (kereszt)
| teljesítmény | 2.200 W |
| üresjárati fordulatszám | 6.600 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230 mm |
| méret (h*sz*m) | 473 x 249 x 140 mm |
| súly | 5,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 5,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |