GA7020 - 180mm 2200W sarokcsiszoló
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA7020 - 180mm 2200W sarokcsiszoló
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Szerszámmentes védőburkolat állítás
- Tengelyrögzítés
- Markolatba épített kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Kívülről cserélhető szénkefék
- Oldalmarkolat ( 152539-0)
- Védőburkolat ( 154674-0)
- Szorítóalátét ( 224415-9)
- Szorítóanya ( 224543-0)
- Körmöskulcs ( 782407-9)
| teljesítmény | 2.200 W |
| üresjárati fordulatszám | 8.500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 180 mm |
| méret (h*sz*m) | 473 x 200 x 140 mm |
| súly | 5,5 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 89 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 100 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |