GA5051R - 125mm 1300W hk sarokcsiszoló R
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA5051R - 125mm 1300W hk sarokcsiszoló R
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Ergonomikus keskeny felépítés
- az ergonómikus géptest könnyebb munkát tesz lehetővé (kisebb átmárőjű markolata van mint a 9564P gépnek)
- Anti Restart funkció meggátolja a véletlen újraindításokat
- Soft Start funkció lágyabb indulás
- megbízható motor és precízen megmunkált fogaskerekek és kefék hosszabb élettartamot tesznek lehetővé
- a nagy marokkapcsoló magabiztosabb munkavégzést tesz lehetővé
- továbbfejlesztett korongcsere: a nagyobb nyomógombnak köszönhetően kesztyűben is könnyedén benyomható reteszelőgomb
- kettős szigetelésű kábel
- 123099-9 - védőfedél
- 153489-2 - oldalmarkolat
- 224415-9 - szorító anya
- 224554-5 - karima
- 782423-1 - kulcs
| teljesítmény | 1300W |
| üresjárati fordulatszám | 11.000 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 325x140x117 mm |
| súly | 2,5 kg |
| kábelhossz | 2,5 m |
| hang nyomásszint dB(A): | 91 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 102 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |