GA5030R - 125mm 720W sarokcsiszoló r
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA5030R - 125mm 720W sarokcsiszoló r
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Ergonomikus keskeny felépítés
- Újraindításgátló funkció
- Lágy indítás
- Extra nagy megbízhatóság és a tartósság
- erőteljes 720W motor kiváló hőellenállás
- módosított kapcsoló gomb a jobb használhatósághoz
- védőfedél 123099-9
- oldalmarkolat 153489-2
- szorító anya 224415-9
- karima 224554-5
- kulcs 782423-1
| teljesítmény | 720 W |
| üresjárati fordulatszám | 11.000 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 266 x 140 x 108 mm |
| súly | 1,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 85 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 96 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |