GA5021C - 125mm 1450W sarokcsiszoló kétkezes kons.
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA5021C - 125mm 1450W sarokcsiszoló kétkezes kons.
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kétkezes kialakítás
- Szerszámmentes védőburkolat állítás
- Tengelyrögzítés
- SJS torziócsillapítás
- Markolatba épített kapcsoló
- Lágyindítás
- Konstanselektronika
- Véletlen újraindulást gátló kapcsoló visszajelző LED del
- Gumírozott markolat
- Oldalmarkolat ( 153504-2)
- Védőburkolat ( 135202-0)
- Szorítóalátét ( 224415-9)
- Szorítóanya ( 224554-5)
- Körmöskulcs ( 782423-1)
- Csiszolótárcsa ( P-52984)
| teljesítmény | 1.450 W |
| üresjárati fordulatszám | 10.000 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125 mm |
| méret (h*sz*m) | 390 x 139 x 120 mm |
| súly | 2,9 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 90 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 101 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 8,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |