GA038GT201 - 40V max XGT Li-ion BL 230mm sarokcsiszoló 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA038GT201 - 40V max XGT Li-ion BL 230mm sarokcsiszoló 2x5,0Ah
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
50,010Ft
Nettó ár:39,378Ft
174,901Ft
Nettó ár:137,717Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Tökéletes megoldás a nehéz ipari igényekhez
- Folyamatos terhelésre feljesztve
- A forgórész erősített csapágyazású az XGT kiemelkedő teljesíménye miatt
- Új jobban ellenálló kapcsoló
- Új szerszámmentes szerszámburkolattal könnyebb a szög beállítása és a burkolat felle helyezése
- A BL szénkefementes motor 6600 fordulatszámot biztosít
- Lágyindítás
- Elektromos fék
- Újraindításgátló
- XPT (eXtreme Protection Technology) az extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia lekapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- 143486-6 - markolat
- 782034-2 - kulcs
- 412393-7 - akku takarólap XGT
- DC40RA - 40V XGT gyorstöltő
- 191L47-8 - 2db 40V XGT 5.0Ah Li-ion akku BL4050B
- 821841-9 - koffer
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 1700W |
| üresjárati fordulatszám | 6600 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 230mm |
| méret (h*sz*m) | 535x250x180 mm |
| súly | 7,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 88 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 99 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |