GA036GZ - 40V max XGT Li-ion BL 150mm sarokcsiszoló Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA036GZ - 40V max XGT Li-ion BL 150mm sarokcsiszoló Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Tökéletes megoldás a nehéz ipari igényekhez
- Folyamatos terhelésre feljesztve
- A forgórész erősített csapágyazású az XGT kiemelkedő teljesíménye miatt
- Új jobban ellenálló marokkapcsoló
- Új szerszámmentes szerszámburkolattal könnyebb a szög beállítása és a burkolat felle helyezése
- A BL szénkefementes motor 8500 1/perc fordulatszámot biztosít
- Lágyindítás
- Elektromos fék
- Újraindításgátló
- XPT (eXtreme Protection Technology) az extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia lekapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- 158237-4 - 36 mm gumírozott markolat
- A-80846 - 150 mm csiszolótárcsa
- 782423-1 - tárcsa leszedő kulcs
- koffert akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 1100W |
| üresjárati fordulatszám | 8500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 150mm |
| méret (h*sz*m) | 398x171x156 mm |
| súly | 3,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |