GA023GM201 - 40V max XGT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló + FÉK 2x4,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA023GM201 - 40V max XGT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló + FÉK 2x4,0Ah
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
216,360Ft
Nettó ár:170,362Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
50,010Ft
Nettó ár:39,378Ft
174,901Ft
Nettó ár:137,717Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Teljesítménye megegyezik egy 1000Wos hálózati sarokcsiszolóéval
- Tökéletes megoldás a nehéz ipari igényekhez
- Folyamatos terhelésre feljesztve
- Építőanyagok vágásánal a teljesítménye 40%kal magasabb a DGA404hez képest és megközelítőleg azonos a 9564H gépével
- A forgórész erősített csapágyazású az XGT kiemelkedő teljesíménye miatt
- Új jobban ellenálló kapcsoló
- Új szerszámmentes szerszámburkolattal könnyebb a szög beállítása és a burkolat felle helyezése
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia lekapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- Elektromos fék
- A BL szénkefementes motor 8500 fordulatszámot biztosít
- Lágyindítás
- Újraindításgátló
- XPT (eXtreme Protection Technology) az extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít
- 632N82-4 2db BL4040 40V max XGT Li-ion akkumulátor
- 630B63-0 DC40RA XGT Li-ion gyorstöltő
- A-80656 1db 125mm tisztítótárcsa
- 782423-1 körmöskulcs
- 821550-0 MAKPAC koffer 396x296x157mm
- 835E79-0 MAKPAC betét GA005/13
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 1100W |
| üresjárati fordulatszám | 3000-8500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125mm |
| méret (h*sz*m) | 425 x 140 x 168 mm |
| súly | 4,4 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |