GA005GZ - 40V max XGT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló Z + FÉK
2-3 napon belül
Érdeklődés
GA005GZ - 40V max XGT Li-ion BL 125mm sarokcsiszoló Z + FÉK
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- motorház felső részén elhelyezett kapcsolóval
- teljesítménye megegyezik egy 1100Wos hálózati sarokcsiszolóéval
- tökéletes megoldás a nehéz ipari igényekhez
- folyamatos terhelésre feljesztve
- építőanyagok vágásánal a teljesítménye 40%kal magasabb a DGA504hez képest
- a forgórész erősített csapágyazású az XGT kiemelkedő teljesíménye miatt
- új jobban ellenálló kapcsoló
- új szerszámmentes szerszámburkolattal könnyebb a szög beállítása és a burkolat felle helyezése
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- Elektromos fék
- BL szénkefementes motor 8500 fordulatszámot biztosít
- lágyindítás
- újraindításgátló
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít
- A-80656 1db 125mm tisztítótárcsa
- 782423-1 körmöskulcs
- koffert akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 1100W |
| üresjárati fordulatszám | 8500 1/perc |
| tengelyméret | M14 x 2 |
| tárcsaátmérő | 125mm |
| méret (h*sz*m) | 410x140x168mm |
| súly | 3,0-3,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 6,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |