G23BYE - Sarokcsiszoló 2200W/UVP
2-3 napon belül
Érdeklődés
G23BYE - Sarokcsiszoló 2200W/UVP
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gép tömege | 4,2 kg |
| Csiszoló tengely menet | M14 |
| Max. leadott teljesítmény | 3.800 W |
| Leszállított tartozékok | oldalfogantyú, kulcs |
| Furatátmérő | 22,23 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 6.600/min |
| Névleges teljesítményfelvétel | 2.200 W |
| Csiszolótárcsa | 230 mm |