G13BYEQ - Sarokcsiszoló 1320W
2-3 napon belül
Érdeklődés
G13BYEQ - Sarokcsiszoló 1320W
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
51,120Ft
Nettó ár:40,252Ft
68,310Ft
Nettó ár:53,787Ft
113,130Ft
Nettó ár:89,079Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
138,330Ft
Nettó ár:108,921Ft
125,730Ft
Nettó ár:99,000Ft
34,900Ft
Nettó ár:27,480Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Csiszolótárcsa | 125 mm |
| Furatátmérő | 22.23 mm |
| Csiszoló tengely menet | M 14 |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1320 W |
| Üresjárati fordulatszám | 10 000/min |
| Teljes hossz | 309 mm |
| Gép tömege | 2,2 kg |
| Leszállított tartozékok | Oldalfogantyú, imbuszkulcs 4 mm |