FS4000 - 570W csavarbehajtó 16nm 4000f/p
2-3 napon belül
Érdeklődés
FS4000 - 570W csavarbehajtó 16nm 4000f/p
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Kézreálló kialakítás
- Gumírozott markolat
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Mélységállító vezetőhüvely az állandó mélységű sorozatcsavarozás segítségére
- Rögzíthető kapcsoló
- Akasztófül
- Mágneses bittartó (784811-8)
- Philips Bit (784761-7)
| teljesítmény | 570 W |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 4.000 1/perc |
| nyomaték (kemény/lágy) | 42293 Nm |
| gipszkarton csavarok | 5 mm |
| Önfúró csavarok | 6 mm |
| méret (h*sz*m) | 269 x 65 x 192 mm |
| súly | 1,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 93 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |