FN001GZ - 40V max XGT Li-ion BL 18Ga 15-40mm szegező Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
FN001GZ - 40V max XGT Li-ion BL 18Ga 15-40mm szegező Z
224,900Ft
Nettó ár:177,087Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
109,899Ft
Nettó ár:86,535Ft
151,900Ft
Nettó ár:119,606Ft
83,900Ft
Nettó ár:66,063Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 40V max XGT Liion BL 18Ga 1540mm szegező
- a kompakt méret miatt egyszerűbb kezelhetőség és irányítás
- akár 40 mm mélységig is használható
- 6 különféle hosszúságú szeggel használható: 152025303540
- gyors munkavégzés a BL kefementes motornak köszönhetően
- a vékonyított hegy akár 4 mm keskeny helyen is használható
- véletlen elsülés elleni védelem csökkenthető a balesetek esélye
- szerszámmentes mélységállítási lehetőség
- beépített LED világítás
- a kiegyensúlyozott géptest kialakításnak köszönhetően csökken a fáradtságérzet
- az ergonomikus markolat biztos és kényelmes fogást biztosít
- az új rugós mechanika alacsony visszaütés érzetet biztosít
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- 251314-2 - M4x12 csavar
- 346317-0 - horog
- 422464-2 - adapter
- 783201-2 - imbuszkulcs
- akku és töltő nélkül szállítva!
| akkumulátor | 40Vmax XGT |
| szeghossz | 15-40 mm |
| szeg átmérő | 1,25 mm |
| szeg típus | 18 GA |
| tárkapacitás | 100 |
| méret (h*sz*m) | 234x86x243 mm |
| súly | 2,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 dB(A) |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2.5 m/s2 |