FDV16VB2 - @&Ütvefúró-csavarozó 550W
2-3 napon belül
Érdeklődés
FDV16VB2 - @&Ütvefúró-csavarozó 550W
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat fában | 35 mm |
| Furat téglába | 16 mm |
| Tokmányméret | 1,2-13 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 550 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-2.900/min |
| Tokmány | 1/2 colx 20 UNF |
| Gép tömege | 1,6 kg |