DWR180Z - 18V LXT Li-ion 47,5 Nm racsnis kulcs Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DWR180Z - 18V LXT Li-ion 47,5 Nm racsnis kulcs Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- cserélhető 3/8 és 1/4 befogási betétek a további sokoldalúság érdekében
- a nagy teljesítményű motor 47.5Nm nyomatékot biztosít
- változtatható sebesség (0800 ford/perc) többféle csavarozáshoz
- Elektromos fék a nagyobb termelékenység érdekében
- kézi racsnis hajtóként is használható ha a motor nincs bekapcsolva
- a beépített LED lámpa megvilágítja a munkaterületet
- ergonómikus kialakítású fogantyú gumírozott lágy markolattal
- XPT fokozott védelem por és fröccsenő víz ellen
- 191A50-3 - 3/8 adapter
- 191A51-1 - 1/4 adapter
- koffert akkumulátort és töltő nem tartalmaz!
| akkumulátor | 18V max LXT |
| Befogás típusa | 3/8 és 1/4 külső négyszög |
| teljesítmény | 330W |
| max meghúzási nyomaték | 47,5Nm |
| standard csavar | M5-M12 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M5-M10 |
| méret (h*sz*m) | 350x79x67 mm |
| súly | 1,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |