DWR180RA - 18V LXT Li-ion 47,5 Nm racsnis kulcs 1x2,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DWR180RA - 18V LXT Li-ion 47,5 Nm racsnis kulcs 1x2,0Ah
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- cserélhető 3/8 és 1/4 befogási betétek a további sokoldalúság érdekében
- a nagy teljesítményű motor 47.5Nm nyomatékot biztosít
- változtatható sebesség (0800 ford/perc) többféle csavarozáshoz
- Elektromos fék a nagyobb termelékenység érdekében
- kézi racsnis hajtóként is használható ha a motor nincs bekapcsolva
- a beépített LED lámpa megvilágítja a munkaterületet
- ergonómikus kialakítású fogantyú gumírozott lágy markolattal
- XPT fokozott védelem por és fröccsenő víz ellen
- 191A50-3 - 3/8 adapter
- 191A51-1 - 1/4 adapter
- DC18RC - 18V LXT Li-ion gyorstöltő
- 197254-9 - 18V LXT Li-ion 2
- 0Ah akkumulátor
- 832074-1 - szerszámos táska
| akkumulátor | 18V max LXT |
| Befogás típusa | 3/8 és 1/4 külső négyszög |
| teljesítmény | 330W |
| max meghúzási nyomaték | 47,5Nm |
| standard csavar | M5-M12 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M5-M10 |
| méret (h*sz*m) | 369x79x69mm |
| súly | 1,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |