DWD181ZJ - 18V LXT Li-ion falszkenner Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DWD181ZJ - 18V LXT Li-ion falszkenner Z
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- magas felismerési pontosság
- a versenytársakhoz képest mélyebben és pontosabban ismeri fel az objektumokat
- érzékeli a betonban lévő tárgyakat: fémet a feszültség alatt lévő Elektromos kábeleket műanyag csöveket
- multidetection mód: akár háromféle érzékelési eredményt tud megjeleníteni egyszerre a felosztott monitoron ideális a hatékony és pontos munkához széles felületen
- lézer irányzék lézervonalakat bocsát ki az érzékelő függőleges középpontjának és a szkennelési irány tengelyének jelzésére segít a vízszintes tengely mentén történő megfelelő szkennelésben
- 4.1 colos színes kijelző jelöli az objektum helyzetét és a mélységét
- az észlelt tárgyat vizuálisuan és hangjelzéssel is jelzi
- LED fények világítanak a falszkenner körül és a szkennelés irányában a sötétben való pontos munkához
- többféle választható nyelvi beállítás: angolnémetolszafranciaspanyolhollandportugál és orosz
- a kezelőpanel egy kézzel irányítható
- száraz beton mód: betonacél és műanyag cső érzékelése száraz betonban
- nedves beton mód: betonacél és műanyag cső érzékelése nedves betonban
- részleges mód: fémdarab vagy fémkeret érzékelése fa vagy gipszkarton mögött
- radar nézet mód: összetett tárgyak például betonacélok és üregek észlelésére betontömbben vagy téglafalban (az objektum megkülönböztethető a hullámminta ellenőrzésével)
- 18V LXT Liion akkumulátorral üzemeltethető
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között (fő egység: IP54)
- 821550-0 MAKPAC koffer
- RN32741155 MAKPAC koffer betét
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
| akkumulátor | 18V LXT |
| MAX érzékelési mélység | FÉM: 180mm, MŰANYAG CSŐ: 120mm, KÁBEL(élő): 120mm, FA: 25mm |
| észlelési pontosság | +/-5mm |
| MIN észlelhető tartomány | 40mm |
| kijelző mérete | 4,1col |
| üzemelési hőmérséklet tartomány | -10 - 40 C fok |
| tárolási hőmérséklet tartomány | -20 - 50 C fok |
| méret (h*sz*m) | 306x118x124mm |
| súly | 1,3-1,7kg |