DVR450Z - 18V LXT Li-ion beton tömörítő 1200mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVR450Z - 18V LXT Li-ion beton tömörítő 1200mm Z
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Ergonomikus kialakítás
- Gumírozott markolat
- Megerősített védőburkolat
- Két irányból működtethető kapcsoló
- Akku és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| flexibilis szár | 1.200 mm |
| vibráció | 13.000 x/perc |
| teljes hossz | 1.483 mm |
| lökethossz | 1 mm |
| átmérő | 25 mm |
| méret (h*sz*m) | 1.483 x 93 x 250 mm |
| súly | 3,5 kg |