DVC860LZ - 2x18V LXT Li-ion 9,0 kPa és hálózati 24kPa száraz-nedves porszívó 8L Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVC860LZ - 2x18V LXT Li-ion 9,0 kPa és hálózati 24kPa száraz-nedves porszívó 8L Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 2db 18V LXT Liion akkumulátorral és hálózatról is működtethető
- az erőteljes 1050Wis motor 216m3/óra maximális légszállítást 24kPa maximális zárt szívást 320W szívóerőt képez
- Akkumulátoros üzemben 126m3/óra maximális légszállítást 9kPa maximális zárt szívást 70W szívóerőt képez
- 2db BL1850B akkumulátorral 65perc üzemidő
- száraz és nedves üzem
- L porvédelmi osztály
- 8 literes tartállyal
- a tartozékok a géptesten kialakított rekeszekben tárolhatóak
- nagyméretű kibe kapcsoló gomb
- lapos felső kialakítás a tárolás miatt
- nagy gumi ütközőkkel a tárgyak védelme miatt
- porzsákként bármilyen kereskedelmi forgalomban kapható műanyag zsák használható a költséghatékonyság érdekében
- a két hátsó kerék forgása zárható a stabilitás miatt
- gombbal változtatható szívóerő
- levehető hálózati kábel
- dupla LED kapacitás ellenörző
- csendes 75db üzem
- 195434-1 2500x38mm gégecső
- 195432-5 műanyag porzsák (650X650) 10db
- 122512-4 padlótisztító fej
- 192563-1 egyenes cső 565x38mm
- 192562-3 porszívó cső könyök
- 410306-2 rövid fugafej
- 451350-0 határoló
- 455732-8 tartozéktartó doboz
- 661914-4 levehető hálózati kábel
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 65perc |
| légáteresztés | 216m3/óra hákózatról, 126m3/óra akkumulátorról |
| szívóerő | 320W hálózatról ,70W akkumulátorról |
| tartályméret | 8L/6L por/víz |
| maximális zárt szívás | 24,0kPa hálózatról, 9kPa akkumulátorról |
| méret (h*sz*m) | 366x334x368mm |
| súly | 8,6-9,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |