DVC750LZ - 18V LXT Li-ion BL 6,7kPa száraz-nedves porszívó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVC750LZ - 18V LXT Li-ion BL 6,7kPa száraz-nedves porszívó Z
103,950Ft
Nettó ár:81,850Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
234,900Ft
Nettó ár:184,961Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- szénkefementes motorral
- két fokozat
- száraznedves porszívó
- könnyen üríthető nagyméretű tartály
- porzsák nélküli kivitel
- fújásra is használható
- kompakt méret
- hordozható
- 140G04-3 28mm porszívó cső
- 458891-7 széles tiszítófej
- 458919-1 keskeny tisztítófej
- 162518-0 HEPA szűrő
- akkumulátor és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 30perc (magas fokozat) |
| motor | BL szénkefementes |
| légáteresztés | 96m3/óra magas, 78m3/óra normál fokozatban |
| szívóerő | magas: 50W normál: 25W |
| maximális zárt szívás | 6,7kPa |
| kapacitás | por: 7.5l víz: 4.5l |
| méret (h*sz*m) | 418x251x278mm |
| súly | 4,3kg-4,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,5 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |